HEK Onze diensten
Met Niko de zomer in.

π„πžπ§ 𝐞𝐜𝐑𝐭 𝐟𝐚𝐦𝐒π₯π’πžπ›πžππ«π’π£πŸ

 

HEK is opgericht in 1985 door Hans Eikemans. Wat begon als een familiebedrijf is inmiddels uitgegroeid tot een succesvolle onderneming. Onze medewerkers hebben expertise op het gebied van elektrotechniek, verwarming, luchttechniek en sanitair. We hebben een platte organisatiestructuur en vinden het belangrijk dat iedereen zijn werk met plezier uitvoert.

 

De Brabantse gastvrijheid hebben wij hoog in het vaandel staan. Het is dan ook niet voor niets dat veel van onze medewerkers al meer dan 20 jaar in dienst zijn. Wij zijn altijd opzoek naar leuke collega's die ons team willen versterken. Bij HEK staat er altijd een team achter je en maak je deel uit van een echt familiebedrijf.

 

Ben jij benieuwd naar wat HEK jou te bieden heeft en wil jij ook deel uitmaken van ons team? Kijk dan eens naar de mogelijkheden op onze website.

HEK, MEER DAN WERKEN ALLEEN...

Er staat altijd een team achter je

WERKEN BIJ HEK

Werken bij HEK betekent:

  • Een goed salaris
  • Goede doorstromingskansen
  • Een hecht en enthousiast team
  • Interne opleidingen
  • Veel verantwoordelijkheid

Passie voor installeren

HEK inschakelen als bouwteampartner?